EN / TR

Kurumsal Eğitim

Web Yazılım Uzmanlığı Eğitimi

Web Yazılım Uzmanlığı eğitiminin amacı kişilere algoritma üretmek, web tabanlı uygulamaların nasıl çalıştığı konusunda bilgi sahibi olmalarını sağlamak ve programlama bilgisi edindirerek web tabanlı dinamik uygulamalar eliştirebilmesini sağlamaktır. Eğitim içerisinde veritabanı konusu da işlenmektedir. Dolayısı ile veritabanı programlanması konusunda edinecekleri bilgiler ile veritabanlı uygulamalar geliştirmeleri de hedeflenmektedir.


Web Yazılım Uzmanlığı eğitimi , yazılım sektöründe web siteleri ve web uygulamaları yapmak isteyen, programlama dili gereğince ingilizce altyapısına sahip ve analitik düşünme yetisi olan bireylerin bu yönde bilgi birikimi sağlamasını hedef alan bir eğitimdir. Bu eğitim yazılım eğitimlerinin ilki olduğu için öncesinde bir eğitimi tamamlamış olma şartı yoktur


Kimler Katılmalıdır?

Yazılım konusunda deneyimi olmayan, temel programlama prensiplerini öğrenmek isteyen ve web tabanlı dinamik uygulamalar geliştirmek isteyen herkes katılabilir


Web Yazılım Uzmanlığı Eğitim İçeriği

  • C# Programlamaya Giriş (27 Saat )
  • Katılımcılar bu bölümde daha önce hiç bir programlama dilinde eğitimleri olmadığı varsayılarak, program nedir sorusu ile temelden programalama eğitimi alırlar. Genel olarak tüm programlama dillerindeki prensipleri öğreneceklerdir.
  • VeritabanıProgramlama (20 Saat)
  • Bu bölümde katılımcılar “Veritabanı nedir ve nasıl programlanır?” sorularına cevap bulacaklar. Veri tabanının gününüzde kullandığı ileri teknolojilerle tanışacak ve en efektif şekilde kullanmayı öğrenecekler. Üzerinde yapılacak programlama ile veritabanlarının olmazsa olmaz platformlar olduğunu anlayacaklardır.
  • Ado.Net ‘e Giriş (22 Saat)
  • Microsoftun veri erişim katmanı olarak geliştirdiği ADO.NET mimarisinin bağlantılı ve bağlantısız katmanları ile verinin nasıl manipule edileceği ve veriye erişim ile ilgili işlemlerin aslında ne kadar basit yöntemlerle yapıldığını öğrenecekler.
  • Asp.Net (48 Saat)
  • Katılımcılar bu bölümde Microsoft’un, klasik ASP den uzak bir mantıkla geliştirdiği ve piyasada en çok kullanılan web teknolojilerinden olan ASP.NET ile web üzerinde çalışan uygulamalar geliştirmek üzere tüm kontrolleri ve mekanizmaları öğreneceklerdir.
  • Proje (15 Saat )
  • Eğitimlerimizin sonunda proje geliştirmeye çok önem veriyoruz... Veri tabanı barındıran ve verilerin işlendiği web tabanlı bir uygulama proje olarak öğrencilere anlatılırken her öğrencinin aynı kapasitede ve özelliklerde birer web tabanlı uygulama geliştirmesi istenecektir.

Tüm Eğitimler kataloğu

Sizi Arayalım

Detaylı Bilgi İçin

    0222 220 25 76

Her Hakkı saklıdır. Veksis Business 2019-2020 Site içerisindeki yazılan metinler ve resimler Veksis Business izni olmadan kullanılamaz.